Zaproszenie do publikacji w specjalnym numerze czasopisma Sustainability

Data: 09.03.2021

Data: 08.03 - 31.12.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

W ramach współpracy Wydziału Inżynierii Środowiska i Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej powstał numer specjalny czasopisma Sustainability pt. "The Innovative Instruments and Technologies Within Sustainable Strategies in the Management Processes and Air and Climate Protection" pod redakcją naukową:

• dr hab. inż. Izabeli Sówki, prof. PWr
  • dr inż. Urszuli Miller
  • dr Anny Brdulak

W związku z tym zapraszamy Państwa do zamieszczania swoich publikacji. Obszary tematyczne Wydania Specjalnego obejmują między innymi:
1) technologie, narzędzia i instrumenty służące ochronie powietrza i klimatu;
2) strategie neutralności klimatycznej;
3) niskoemisyjną, zasobooszczędną i konkurencyjną gospodarkę;
4) realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Mile widziane są również inne tematy, nawiązujące do powyższych zagadnień. Dodatkową inspiracją mogą być następujące słowa klucze:

• low-emission and sustainable economy
  • sustainable processes in higher education and administration
  • climate protection
  • air and emission inventory and monitoring
  • air quality management

Termin nadsyłania artykułów: 31.12.2021

Pierwszym ośmiu autorom/ zespołom autorskim proponujemy 30% zniżki (decyduje kolejność zgłoszeń).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!