Zaproszenie na uroczystość ogłoszenia wyników XXXVI Konkursu Prac Magisterskich

Data: 05.12.2019

Data: 20.12.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-4/448

Na posiedzeniu w dniu 22 listopada 2019 r. Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. ucz. dr hab. Zygmunta Mazura ustaliła listę laureatów XXXVI Ogólnopolskiego Konkursu PTI na najlepsze prace magisterskie z informatyki.
Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 20 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 12.00 w sali 4.48 w bud. B-4 Politechniki Wrocławskiej, Wrocław, ul. Łukasiewicza 5.
Program uroczystości:
11.30 - Powitalna kawa/herbata
12.00 - Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
13.00 - Bardzo subiektywnie wybrane epizody z historii informatyki przedstawi lekko i przedświątecznie Bogdan Pilawski
13.30 - Poczęstunek

Zarząd Oddziału Dolnośląskiego serdecznie zaprasza wszystkich członków i sympatyków PTI na tę uroczystość.
Zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres: hanna.mazur@pwr.edu.pl