Odbiór dyplomów krok po kroku

Formalności związane z odbiorem dyplomu wydanym przed 01.07.2021r załatwiane są tylko po mailowym uzgodnieniu terminu.

W celu odbioru dyplomu prosimy o kontakt z p. Bożeną Jewłoszewicz bozena.jewloszewicz@pwr.edu.pl

Absolwencie,

• zdaj kartę obiegową oraz legitymację studencką*
  • przyjdź osobiście do p. 1a13 w budynku B-4 i własnoręcznie złóż podpis w Księdze  Dyplomów,
  • odbierz dyplom, odpisy oraz pozostałe dokumenty.

Prawo do posiadania ELS mają studenci do dnia ukończenia studiów, zawieszenia w prawach studenta lub skreślenia z listy studentów, zaś w przypadku absolwentów studiów pierwszego stopnia – do dnia 31 października roku ukończenia tych studiów.

Uwaga! Do zamknięcia konta bibliotecznego wymagana jest legitymacja studencka i karta zobowiązań. W przypadku zagubienia karty należy pobrać jej duplikat w dziekanacie i obowiązkowo potwierdzić na niej brak zobowiązań w Wypożyczalni Głównej.

UWAGA!

Absolwenci semestru  letniego 2020/2021 odbierają dyplomy w Dziale Kształcenia - informacja dostępna na stronie https://pwr.edu.pl/uczelnia/absolwenci/wydawanie-dyplomow