Rekrutacja uzupełniająca na płatne staże w ramach programu ZPR PWr

Data: 27.05.2019

Data: 27.05 - 10.06.2019
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania, budynek B-4/406

OGŁASZAMY REKRUTACJĘ UZUPEŁNIAJĄCĄ DLA STUDENTÓW I STUDENTEK studiów stacjonarnych I stopnia kierunków:

• Zarządzanie – 2 rok
  • Inżynieria zarządzania – 3 rok
  • Inżynieria systemów – 2 rok
  • Informatyka – 2 rok

STAŻE

stypendium miesięczne w wysokości ok. 2800 brutto

TERMIN REKRUTACJI OD 27.05.2019 r. DO 10.06.2019 r.

Staże trwać będą jeden miesiąc lub trzy miesiące, w okresie letnim: od lipca do września – 156 h/m-c.

WYMAGANE DOKUMENTY REKRUTACYJNE

• formularz zgłoszeniowy,
  • oświadczenie uczestnika projektu,
  • formularz rekrutacyjny wraz z kopią potwierdzoną za zgodność z oryginałem aktualnego ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków – jeżeli dotyczy (zgodnie ze złożonym oświadczeniem),
  • CV (warto skonsultować jego poprawność w Akademickim Biurze Karier z panią Karoliną Zdunek, mail: karolina.zdunek@pwr.edu.pl lub z panem Tomaszem Borkowskim, mail: tomasz.borkowski@pwr.edu.pl, tel.: 71 320 40 82),
  • zaświadczenie potwierdzające status studenta/studentki wraz ze średnią arytmetyczną z ostatniego zakończonego roku akademickiego.

GDZIE ZŁOŻYĆ DOKUMENTY?

BUDYNEK B-4, pok. 405 lub 406 u pani Laili Pisary lub u pani Doroty Dembkowskiej,

od poniedziałku do piątku w godzinach: 08.00-15.00 – ostatniego dnia rekrutacji do godz. 10.00.

PRACODAWCY

2 OPCJE WYBORU FIRMY/INSTYTUCJI:

1. Wybór miejsca stażu z Tabeli 2 – Baza pracodawców poprzez złożenie Deklaracji pracodawcy o gotowości przyjęcia na staż. UWAGA! Ta opcja dotyczy wszystkich firm/instytucji, które zapowiedziały w Bazie pracodawców przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego – rozmowy kwalifikacyjnej (Kolumna L Bazy pracodawców). Kandydat na staż może uzyskać dodatkowe 10 punktów. Zgodnie z tą opcją kandydat wpisuje jedynie jedną firmę, w pkt. 14 Formularza rekrutacyjnego. Proszę przeanalizować miejsca dokładnie, zgodnie z wymaganiami. Niektóre miejsca zostały rozdysponowane w pierwszym naborze, co oznaczono stosownym komentarzem. Jeżeli jednak Państwo uznają, że spełniają opisane wymagania, można spróbowac umówić się na rozmowę – ostateczną decyzję podejmuje firma.
  2. Samodzielne wskazanie miejsca odbywania stażu – Kandydat na staż może uzyskać dodatkowe 10 punktów za przedstawienie Deklaracji pracodawcy o gotowości przyjęcia na staż, który nie znajduje się w opublikowanej Bazie pracodawców (Proponowany pracodawca powinien spełniać kryteria określone w Regulaminie, Części B, pkt.1-4). Przed złożeniem deklaracji należy upewnić się czy branża Firmy/Instytucji jest skorelowana z kierunkiem studiów i/lub proponowany zakres zadań i przewidziane efekty stażu są zbieżne z kierunkiem kształcenia. Przy wykorzytaniu tej opcji, student jest zobowiązany do złożenia dokumentu: Deklaracja pracodawcy o gotowości przyjęcia na staż. Zgodnie z tą opcją kandydat wpisuje jedynie jedną firmę, w pkt. 14 Formularza rekrutacyjnego. UWAGA! Na etapie złożenia niniejszego dokumentu, student już powinien być zaakceptowany przez Firmę /Instytucję, poprzez weryfikację na poziomie rozmowy kwalifikacyjnej i/lub w inny sposób.

DOKUMENTY, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ

Dostępne na stronie: http://zpr.pwr.edu.pl/dokumenty:

KWALIFIKACJA NA STAŻ

Osoby zakwalifikowane do programu stażowego (lista rankingowa będzie umieszczona na stronie Wydziału oraz na stronie Projektu – w zakładce „Aktualności”) są zobowiązane do potwierdzenia chęci udziału w stażu w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do programu stażowego na adres laila.pisara@pwr.edu.pl lub dorota.dembkowska@pwr.edu.pl.

Brak informacji w wyznaczonym terminie traktuje się jako rezygnację.