Mgr inż. Arkadiusz Ziobrowski z naszego Wydziału laureatem konkursu na najlepsze prace magisterskie z informatyki

Data: 09.12.2020

Podczas XXXVII Ogólnopolskiego Konkursu Polskiego Towarzystwa Informatycznego na najlepsze prace magisterskie z informatyki drugie miejsce zdobył nasz absolwent - mgr inż. Arkadiusz Ziobrowski. Praca pt. "Pomiar jakości kodu w Javie z wykorzystaniem drzewa składni abstrakcyjnej" została napisana pod opieką prof. Lecha Madeyskiego z Katedry Informatyki Stosowanej. Serdecznie gratulujemy! Więcej na ten temat na stronie internetowej PTI.