Nasze kierunki znów najbardziej popularne podczas rekrutacji

Data: 24.08.2020

Informatyka stosowana w języku angielskim, Informatyka stosowana w języku polskim i Inżynieria Systemów na naszym Wydziale okazały się  najbardziej popularnymi kierunkami podczas tegorocznej rekrutacji.

Najpopularniejszym kierunkiem pod względem liczby kandydatów na jedno miejsce ponownie okazała się Informatyka stosowana w języku angielskim na naszym Wydziale - tu o jedno miejsc starało się prawie 8 chętnych. O to, by dostać się na Informatykę stosowaną w języku polskim walczyło 7 kandydatów na jedno miejsce. Sporym zainteresowaniem cieszyła się także Inżynieria systemów - 6 osób na jedno miejsce.

Więcej na temat pierwszego etapu rekrutacji na PWr tutaj.