Nasze studentki w finale krajowego konkursu Project Management Championship

Data: 11.05.2021

Nasze studentki kierunków Inżynieria Zarządzania oraz Zarządzanie (tworząc zespół) zakwalifikowały się do finału krajowego konkursu Project Management Championship z najlepszym wynikiem wśród 25 zespołów z ośrodków akademickich z całej Polski. Zespół: Maja Zielonka, Anna Apołenis, Nika Polańczyk i Kornelia Pikiewicz uzyskał najlepszy wynik w teście kwalifikacyjnym, otrzymując 82%. Project Management Championship to międzynarodowe zawody z zarządzania projektami organizowane przez IPMA Young Crew w krajach członkowskich organizacji. Zespół zakwalifikował się do 2 etapu konkursu, tj. finału krajowego, który odbędzie się 15 maja br. a oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się online 29 maja.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za finał.

Więcej informacji o konkursie - tutaj