Poszukiwani testerzy do projektu, który powstaje na Wydziale Mechanicznym

Data: 23.07.2020

Na Wydziale Mechanicznym powstaje projekt - gra do ewaluacji, rekrutacji i szkoleń w zakresie zarządzania produkcją. Poszukiwani są studenci do jego testowania. Będą to testy UX (User Experience), w których nie są wymagane żadne kompetencje. Studenci/testerzy będą brali udział w rozgrywkach i zbierali przy okazji doświadczenia z użycia aplikacji. Możliwe warianty współpracy:
1. Testowanie gry według podanych wskazówek. Po dokonaniu testów następuje wypełnienie dokumentu opisującego ewentualne błędy, a także wskazówki dotyczące usprawnień oprogramowania i/lub pomysły na nowe funkcjonalności/rozwiązania, które mogłyby zostać zaimplementowane.

2. Podjęcie tematu pracy dyplomowej związanego z projektem. Na razie możliwe są do wykorzystania dwa robocze tematy:
a) Opracowanie dokumentacji architektury oprogramowania z wykorzystaniem wybranej notacji
b) Opracowanie drzew decyzyjnych i/lub algorytmów dla bota w grze

Podane wyżej warianty współpracy nie wykluczają się. Można uzyskać dokument potwierdzający odbycie praktyk.

Kontakt do Kierownika Projektu dr inż. Joanny Gąbki:  joanna.gabka@pwr.edu.pl, kom. 607 505 777