Praca w ramach płatnych praktyk/stażu

Data: 17.06.2021

Zapraszam do udziału w projekcie związanym ze zbieraniem/weryfikacją danych z produkcji na potrzeby wdrożenia nowego systemu klasy ERP w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Do zbierania danych jest dedykowana aplikacja (będzie możliwość prac w zakresie IT związanych z testami).

Można połączyć pracę w projekcie z praktyką/pracą dyplomową. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą na stałe w branży IT to są również szanse na podjęcie rozmów w tej kwestii.

Przedsiębiorstwo produkcyjne zlokalizowane w miejscowości Zawiercie – mile widziani studenci z tych okolic.

Możliwość pracy zdalnej w zakresie analizy porównawczej danych finansowych w przedsiębiorstwach wykorzystujących systemy ERP i korzystających z innych metod wspomagających obszar planowania zaopatrzenia.

Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu na mail joanna.gabka@pwr.edu.pl

W temacie maila należy wpisać "Praca w projekcie - Praktyki - staż" lub poprzez Fanpage gry GoShaper.