Studenci Inżynierii Zarządzania z certyfikatami IPMA Student

Data: 22.04.2021

Kierunek Inżynieria Zarządzania I stopnia jest akredytowany przy International Project Management Association Polska (IPMA Polska), członka międzynarodowej federacji organizacji non-profit – International Project Management Association. Organizacja ta oferuje system certyfikatów od poziomu Student do poziomu A. Certyfikacja IPMA-Student stanowi podsumowanie akademickiej edukacji w zakresie zarządzania projektami oraz jest obiektywnym i rozpoznawalnym przez pracodawców świadectwem posiadanej wiedzy, w 26 obszarach, na poziomie wymaganym dla roli członka zespołu w „prostym” projekcie. Asesorzy IPMA uznali, że naszym studentom przekazujemy wiedzę wystarczającą do uzyskania tego certyfikatu. 17 kwietnia 2021 do egzaminu certyfikującego przystąpiło 23 studentów. 22 z nich uzyskało certyfikat IPMA student, zdobywając przynajmniej 50% punktów w przynajmniej 80% obszarach. Średnio nasi studenci „zaliczali” 93% obszarów i zdobywali 75% możliwych do zdobycia punktów. Serdecznie gratulujemy Studentom, ale też ich Wykładowcom, którzy tak dobrze przygotowali ich do niełatwego i bardzo przekrojowego egzaminu.