Szanowni Państwo, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju jesteśmy zmuszeni do zorganizowania naszej uroczystości podsumowania działalności Wydziału w formie online" /> Szanowni Państwo, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju jesteśmy zmuszeni do zorganizowania naszej uroczystości podsumowania działalności Wydziału w formie online" />

Uroczyste podsumowanie działalności Wydziału Informatyki i Zarządzania - w formie online

Data: 17.06.2021

Szanowni Państwo,
w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i aktualnymi zasadami dotyczącymi organizacji spotkań wprowadzonymi przez Ministerstwo Zdrowia, jesteśmy zmuszeni do zorganizowania naszej uroczystości podsumowania działalności Wydziału Informatyki i Zarządzania w formie online. Oznacza to, że spotkamy się z Państwem głównie za pośrednictwem platformy zoom.

Termin spotkania: 18 czerwca 2021 (piątek), godz. 16.00-18.00.

Link: https://pwr-edu.zoom.us/j/91720462036?pwd=VEFmQWpUSGNsc2M4OHdZWGtZUFlmdz09
Passcode: 202363
Webinar ID: 917 2046 2036

Oficjalna część uroczystości z udziałem Władz Uczelni i Wydziału oraz pojedynczych reprezentantów pracowników Wydziału (przemówienia, wręczenie medali za wyjątkowe zasługi dla Wydziału) oraz okolicznościowy koncert w budynku H-14 będą transmitowane na żywo na platformie zoom. Tylko w taki sposób możemy zapewnić wszystkim Państwu pełne uczestnictwo w tym wydarzeniu. Wymienione wyżej obostrzenia wpłynęły również na czas trwania uroczystości - będzie ona znacznie krótsza, niż planowaliśmy - potrwa od godz. 16.00 do ok. 18.00.
Jest nam bardzo przykro, że nie możemy spotkać się ze wszystkimi z Państwa osobiście, ale odpowiedzialność za Państwa zdrowie jest dla nas w tej chwili najważniejsza.
Mam nadzieję, że mogę liczyć na Państwa zrozumienie i wsparcie. To nie była dla nas łatwa decyzja. Proszę o siebie dbać.
Do zobaczenia mimo wszystko 18 czerwca o godz. 16.00 na platformie zoom.

slajder_podsumowanie_online.jpg