Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prof. dr. hab. Mariusza Bratnickiego

Data: 03.09.2020

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. Mariusza Bratnickiego - Wieloletniego Pracownika i Profesora honorowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Profesora nauk ekonomicznych, Naukowca, Badacza i Nauczyciela akademickiego, Autora wielu publikacji z zakresu zarządzania strategicznego i przedsiębiorczości, Prodziekana Wydziału Zarządzania (1993–1999), Założyciela i Kierownika Katedry Przedsiębiorczości (2001-2016), Twórcy katowickiej szkoły badań nad przedsiębiorczością.

nekrolog_bratnicki.png

(wykorzystano informacje ze strony Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu