Zajęcia w trybie stacjonarnym lub mieszanym ZAWIESZONE na czas: 9-16.10.2020 r

Data: 08.10.2020

Szanowni Państwo Studentki i Studenci! Z przykrością zawiadamiamy, że ze względu na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiczną w kraju zawieszamy na czas 9-16.10.2020 r. zajęcia realizowane w trybie stacjonarnym bądź mieszanym. Oznacza to dla Państwa tyle, że zajęcia, które mieli Państwo przewidziane do realizacji w trybie stacjonarnym bądź mieszanym będą odbywały się w tych samych godzinach jednak w trybie w pełni zdalnym (już od jutra!). W ciągu nadchodzącego tygodnia przekażemy Państwu szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy w dalszej części semestru. Proszę o bieżące sprawdzanie poczty JSOS/Edukacja.CL, gdzie Prowadzący przekażą Państwu aktualne informacje dotyczące tego, w jaki sposób podłączyć się do zajęć, których tryb prowadzenia ulegnie zmianie.
Z pozdrowieniami,
Katarzyna Tworek