Zapraszamy na seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja,

Data: 07.05.2021

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja, które wygłosi prof. Zbigniew Michalewicz z University of Adelaide pt. „Badania naukowe dotyczące budowy systemów wspomagania decyzji opartych na sztucznej inteligencji”.

Seminarium odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM w dniu 12 maja 2021 r. (środa) o godz. 11:15. Spotkanie obejmuje wystąpienie prelegenta (ok. 60 minut) oraz dyskusję (ok. 30 minut).

Link do spotkania zostanie wysłany po rejestracji na stronie seminarium Rady Dyscypliny

Ze względów organizacyjnych proszę dokonać rejestracji najpóźniej godzinę przed seminarium. Zarejestrowana osoba będzie na bieżąco informowana o kolejnych seminariach.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dariusz Król, kierownik seminarium