Wydział Informatyki i Zarządzania

Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Osoby, które jeszcze nie zgłosiły chęci przystąpienia do egzaminu dyplomowego w bieżącym semestrze, proszone są o kontakt z mgr inż. Anną Łazor (kierunek Zarzadzanie) lub z mgr Iwoną Obiedzińską (Informatyka i Inżynieria Systemów).

GALA PRACODAWCÓW i Sesja Networkingowa z pracodawcami

Data: 23.05.2017

Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej zaprasza 23 maja 2017 na GALĘ PRACODAWCÓW

Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej ogłasza konkurs na dofinansowanie w ramach dotacji celowej badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców i doktorantów.

Data: 29.05.2017

Data: 29.05.2017

pokaż na mapie

28-30 maja 2017 w Bibliotechu będzie miała miejsce Międzynarodowa Konferencja "Efektywność źródłem bogactwa narodów". więcej