Biuro Karier rusza z nowym cyklem szkoleń dla studentów

Data: 30.06.2020

Data: 26.06 - 30.09.2020
Miejsce wydarzenia: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

Biuro Karier rusza z nowym cyklem szkoleń dla studentów.
Szkolenia będą prowadzić pracodawcy, profesjonaliści i praktycy. Szkolenia mają ułatwić zdobycie kompetencji cenionych na rynku pracy oraz poznanie możliwości wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w życiu zawodowym.
Chcemy, aby szkolenia jak najbardziej odpowiadały na Wasze potrzeby. Poniżej przedstawiamy propozycje, na które możecie głosować lub wpisać własne, jeśli nie ujęliśmy ich w zestawieniu.

Chcesz mieć wpływ na program szkoleń- wypełnij ankietę!

Osoby, które wypełnią ankietę i pozostawią swój e-mail będą miały pierwszeństwo przy zapisach na szkolenia. Poinformujemy Was z wyprzedzeniem o rozpoczęciu zapisów.
Prosimy również byście zaznaczyli co najbardziej interesuje Was w ofercie Biura.
Czekamy na Wasze głosy!