Certyfikacja IPMA Student 2020

Data: 25.11 - 05.12.2020
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania
Godzina: 16:00 - 23:55

Zapraszamy wszystkich studentów I stopnia studiów do ubiegania się o certyfikat IPMA Student z zakresu zarządzania projektami.

• Co to jest certyfikat IPMA Student? Certyfikacja IPMA-Student stanowi podsumowanie akademickiej edukacji w zakresie zarządzania projektami oraz jest obiektywnym i rozpoznawalnym przez pracodawców świadectwem posiadanych kwalifikacji, które są uniwersalne i niezależne od branży. W tym roku, w związku z sytuacją epidemiologiczną, certyfikacja odbędzie się zdalnie.
  • Kto może ubiegać się o certyfikat IPMA-Student? Oferta kierowana jest do studentów WSZYSTKICH kierunków pierwszego stopnia.
  • Kiedy rozpocznie się certyfikacja? – wiosną 2021 roku.
  • Jak wziąć udział w egzaminie? Udział w egzaminie wiąże się z opłatą certyfikacyjną w wysokości 300 PLN. Wydział planuje dofinansowanie kosztów certyfikatów dla osób z najlepszymi wynikami egzaminu. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w certyfikacji są proszone o wysłanie zgłoszenia z konta studenckiej poczty elektronicznej na adres W8.IPMA@pwr.edu.pl w terminie do 5 grudnia 2020 roku do godziny 23.59. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę kierunku studiów.

Więcej informacji odnośnie certyfikacji dostępnych pod adresem https://ipma-student.pl

ipma-student-baner-2_0-_-www-707x271-1-1.png