Kobiety w IT. Spotkanie z udziałem prof. Katarzyny Tworek

Data: 26.01.2021

Data: 27.01.2021
Miejsce wydarzenia: Wysokie Obcasy online

Prof. Katarzyna Tworek, dziekan naszego Wydziału, będzie gościem spotkania online w ramach cyklu „Kobiety wiedzą, co robią”, organizowanego przez Wysokie Obcasy.

O tym, jak skąd się biorą specjaliści IT i jak informatyka zmienia biznes, o stosowaniu narzędzi IT w zarządzaniu kadrami, o wzroście zainteresowania studiami programistycznymi wśród kobiet będą rozmawiać ekspertki z tej dziedziny:
prof. Katarzyna Tworek, dziekan Wydziału Informatyki i Zarządzania, której zainteresowania naukowe skupiają się wokół wykorzystania IT w organizacjach, Agnieszka Jurasińska - Agile Coach, związana z firmą Fabres oraz Jowita Michalska - Founder & CEO w Digital University.

Spotkanie „Kobiety w IT” odbędzie się 27 stycznia, początek o godzinie 18.00, panel z udziałem prof. Katarzyny Tworek rozpocznie się o godzinie 18.45. Bezpłatna transmisja na żywo na na fanpage'u: Wysokich Obcasów, Gazety Wyborczej, Gazety Wyborczej Wrocław i Gazety Wyborczej Poznań oraz na stronach intenretowych Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl

Więcej szczegółów w wydarzeniu "Kobiety wiedzą, co robią" na Facebooku.