Quant Scholarship Program od Credit Suisse

Data: 14.10.2020

Data: 10.10 - 01.11.2020
Miejsce wydarzenia: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej

Współpraca w obszarze matematyczno-informatycznym pomiędzy Politechniką Wrocławską a Credit Suisse Polska zaowocowała programem stypendialnym Quant Scholarship Program.
Jest on dedykowany dla grupy studentów o profilach matematyczno-informatycznych zainteresowanych aplikacją swoich kompetencji w świecie bankowości inwestycyjnej Credit Suisse.

Celem programu jest pokazanie studentom, jak zaawansowana matematyka oraz najnowsze technologie informatyczne kształtują świat finansowy oraz w jaki sposób teoretyczna wiedza zdobywana podczas studiów na Politechnice Wrocławskiej może być aplikowana do rozwiązywania rzeczywistych problemów finansowych.

Co oferuje Quant Scholarship Program:

• 10 nagród (5000 PLN netto) dla studentów, którzy zakwalifikują się i zrealizują wymagania programu
  • 9 otwartych wykładów z zakresu programowania funkcyjnego i modelowania produktów pochodnych
  • Opiekę doświadczonych praktyków (Quantów CS)
  • Nakreślenie potencjalnej ścieżki kariery mogącej prowadzić do zatrudnienia

quant_scholarship_pl_810_web-1-724x1024.jpg