Rekrutacja na studia magisterskie - Dzień Otwarty

Data: 19.01.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania - Youtube
Godzina: 14:00 - 13:00

Studia inżynierskie za Tobą? Myślisz o studiach magisterskich? Jeśli chcesz się dalej rozwijać, pogłębiać wiedzę i doskonalić umiejętności, wejdź na wyższy level! Zapraszamy do udziału w spotkaniach, które pomogą Ci dobrze zaplanować najbliższą przyszłość.
Rekrutacja na studia magisterskie już wystartowała i obejmuje 60 kierunków stacjonarnych oraz 5 niestacjonarnych. Jak wybrać właściwy dla siebie kierunek? W ramach kampanii promującej studia II stopnia na Politechnice, odbędzie się tydzień spotkań online na żywo (YouTube), przybliżających wiedzę na temat poszczególnych kierunków w ramach studiów magisterskich.
Kierunki na W8 prezentowane będą w ramach poniższych spotkań:

Podczas spotkań będzie można wysłuchać rzetelnych informacji o danym kierunku od najlepszych wykładowców i studentów, wyjaśnić wątpliwości i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania.
Zapraszamy do udziału i zadawania pytań. Wybierz interesującą Cię dziedzinę i spotkajmy się online!
Zobacz szczegółowy harmonogram wydarzenia
Wszystkie informacje dotyczące kampanii znajdziesz na naszej stronie rekrutacyjnej.

pwr-grajdalej-slajder_w8.jpg