Bezpłatne szkolenia i warsztaty zawodowe w ramach programu POWER - przedłużona rekrutacja

Data: 07.04.2021

Data: 23.03.2020 - 29.03.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji na bezpłatne szkolenia i warsztaty zawodowe w ramach programu POWER:

• Centrum usług
  • Komunikacja interpersonalna
  • Projekt IT
  • Project IT (ENG)
  • Przedsiębiorczość

Rekrutacja trwa do 16 kwietnia 2021 roku.
DLA KOGO:
Studentki i studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia na Wydziale Informatyki i Zarządzania (kierunki: Informatyka, Inżynieria Systemów, Zarządzanie, Inżynieria Zarządzania), którym do zakończenia kształcenia pozostają maksymalnie 4 semestry.
SKŁADANIE DOKUMENTÓW:
Aby wziąć udział w projekcie, należy złożyć komplet PAPIEROWYCH dokumentów: przesłać najpierw skany/zdjęcia na e-mail: tomasz.bakowski@pwr.edu.pl,  a oryginały odesłać pocztą na adres:
Dział Projektów Politechnika Wrocławska,
Wybrzeże Wyspiańskiego 27, bud. A1, pok. 106A,

Więcej informacji znajdą Państwo pod linkiem:

Dodatkowych informacji udziela pan Tomasz Bąkowski:
e-mail: tomasz.bakowski@pwr.edu.pl, tel. 71 320 47 52