Seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska
Godzina: 17:00 - 19:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja, które wygłosi prof. Witold Pedrycz z University of Alberta w Edmonton oraz Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk pt. „Interpretability and Explainability Facets of Data Analytics: Symbols and Information Granules”.

Seminarium odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM w dniu 14 kwietnia 2021 r. (środa) o godz. 17:00. Zmiana godziny rozpoczęcia podyktowana jest różnicą czasu pomiędzy Wrocławiem i Edmonton.

Spotkanie obejmuje wystąpienie prelegenta (ok. 60 minut) oraz dyskusję (ok. 30 minut).

Link do spotkania zostanie wysłany po rejestracji, która rozpocznie się 7 kwietnia.

Więcej informacji znajduje się na stronie seminarium:

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Dariusz Król, kierownik seminarium