Seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja

Data: 04.02.2021

Data: 10.02.2021
Miejsce wydarzenia: Politechnika Wrocławska

Serdecznie zapraszamy na seminarium Rady Dyscypliny Naukowej Informatyka Techniczna i Telekomunikacja, które wygłosi prof. Włodzisław Duch z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika pt. „Informatyka neurokognitywna: stan obecny, zastosowania, perspektywy”.

Co w tej dziedzinie jest możliwe, a co jest fantazją? Czy wkrótce podłączymy komputery bezpośrednio do naszych mózgów? Czy doprowadzi nas to do katastrofy, czy raczej do utopijnej wizji transhumanistów, ery powszechnej szczęśliwości?
Seminarium odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM w dniu 10 lutego 2021 r. (środa) o godz. 11:15. Rejestrowanie rozpoczyna się o godz. 11:00.
Spotkanie obejmuje wystąpienie prelegenta (ok. 60 minut) oraz dyskusję (ok. 30 minut).

Link do spotkania poniżej.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.