Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza trzeci konkurs na wnioski K (naukowe) oraz B (budżetowe).

Data: 07.05.2021

Data: 07.05.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

Wnioski należy wysyłać elektronicznie do 14 maja 2021 do godziny 23:59 na adres kfds.w8@pwr.edu.pl

Wnioski należy wysłać tylko w formie elektronicznej (skan albo wystarczającej jakości zdjęcie wniosku ze wszystkimi niezbędnymi podpisami).

Dodatkowe informacje dotyczące składania wniosków:

1. Wnioski należy i wystarczy przesłać drogą elektroniczną z konta autoryzowanego w domenie pwr.edu.pl (studencka poczta elektroniczna)
2. Akceptowane są pliki o nazwie i w formacie W08_K21b*.pdf, W08_K21b*.png lub W08_K21b*.jpg
3. W nazwach plików proszę zamieścić przedrostek W08_K21b oraz nazwę (skróconą ale czytelną) podmiotu zgłaszającego (osoby, organizacji studenckiej)
4. O przyjęciu wniosku decyduje godzina oraz sposób dostarczenia (nadawca: ***@student.pwr.edu.pl). Wnioski wysłane po terminie nie będą przyjmowane
5. Potwierdzeniem przyjęcia wniosku jest wiadomość zwrotna z numerem rejestracyjnym wniosku w bieżącej edycji konkursu.

Posiedzenie Komisji w sprawie rozstrzygnięcia konkursu odbędzie 18.05.2021 w formie zdalnej.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz Porozumienie, określające system finansowania działalności studenckiej w Politechnice Wrocławskiej można znaleźć pod adresem: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow