XV edycja konkursu Project Master IPMA Polska

Data: 15.06.2020

Data: 01.06 - 06.10.2020
Miejsce wydarzenia: IPMA Polska

Jeśli od 1.10.2019 r. do 30.09.2020 r. udało Ci się napisać i obronić pracę z zarządzania projektami, zgłoś ją do konkursu Project Master organizowanego przez IPMA Polska. Przyjmujemy prace licencjackie, magisterskie, podyplomowe oraz doktorskie.

Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja Konkursu została objęta honorowym patronatem Krajowego Punktu Kontaktowego UE, Urzędu Komunikacji Elektornicznej, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Ponadto konkurs został objęty patronatem medialnym przez Portal Dla Studenta, Magazyn Koncept, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Czasopismo PM News.

Nagrody dla Zwycięzców?
voucher na certyfikację IPMA-D do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy dla autora najlepszej pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej oraz doktorskiej,
roczne członkostwo w IPMA Polska,
udział w Warsztatach Young Crew,
udział w Seminarium PM-Edukacja
ogłoszenie Zwycięzców, Wyróżnionych oraz Promotorów na stronie www.ipma.pl oraz w mediach społecznościowych IPMA

Twoją pracę ocenią wybitni eksperci z dziedziny zarządzania projektami. Warto!

Zgłoś swoją pracę na: www.projectmaster.pl

project_master.png