Zapraszamy na Dni Otwarte Sztucznej Inteligencji - nowego kierunku na naszym Wydziale

Data: 07.01.2021

Data: 12.01.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania
Godzina: 15:00 - 17:00

12 stycznia o godz. 15.00 na platformie zoom będą miały miejsce Dni Otwarte Sztucznej Inteligencji - nowego kierunku studiów magisterskich na naszym Wydziale oraz Zaufanych Systemów Sztucznej Inteligencji - nowego kierunku na Wydziale Elektroniki.

Jak co roku organizujemy dni otwarte społeczności AI. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane studiowaniem na kierunkach, naszych studentów i absolwentów, a także wszystkich zainteresowanych AI.
Oprócz wykładu plenarnego, będziecie mieli okazję posłuchać studentów i absolwentów opowiadających o kierunku, a także pracowników naukowych przedstawiających czym się zajmujemy i jakie perspektywy rozwoju daje ukończenie specjalności magisterskiej z Data Science.
W tym roku naszym gościem specjalnym jest prof. Bartosz Krawczyk z Virginia Commonwealth University, USA, absolwent PWr.

Więcej informacji na:

https://pwr-ai.github.io/AIDayWeb/ oraz na Facebooku