Zapraszamy na kolejny wykład online z cyklu "Praktyczna Strona Biznesu"

Data: 08.01.2021

Data: 12.01.2021
Miejsce wydarzenia: Wydział Informatyki i Zarządzania

12 stycznia 2021 r. o godz. 17.00 zapraszamy na kolejny wykład online z cyklu "Praktyczna Strona Biznesu", który poprowadzi Marek Pasztetnik - Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej. Tytuł wykładu i dyskusji: "Izby Gospodarcze jako instytucje otoczenia biznesu".

Dane do spotkania na platformie Zoom:

Topic: Praktyczna Strona Biznesu
Time: Jan 12, 2021 05:00 PM Warsaw

Tytuł wykładu:
"Izby Gospodarcze jako instytucje otoczenia biznesu"
Rola izb gospodarczych w otoczeniu biznesu. W jaki sposób i czy warto korzystać z doświadczeń innych krajów. Przykład Niemiec i Wielkiej Brytanii. Współpraca nauki z biznesem to początek czy koniec drogi.
O korzyściach ze współpracy (nauka i biznes). Znane i nieznane fakty w obszarze tzw. przepisów na sukces.
Prelegent:
Marek Pasztetnik - Prezes Zarządu Zachodniej Izby Gospodarczej – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Doradca Prezydenta Pracodawców RP, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu „Dolnośląski Gryf-Nagroda Gospodarcza”. Członek unijnej sieci informacyjnej Team Europe.

foto_mpasztetnik.png