Zdobądź tytuł Project Master!

Data: 23.06.2021

Data: 18.06 - 06.10.2021
Miejsce wydarzenia: IPMA Polska

Wystartowała kolejna edycja konkursu Project Master organizowana przez IPMA Polska oraz Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy dyplomanci oraz doktorzy, którzy w okresie od 1 października 2020 r. do 30 września 2021 r. obronili swoją pracę dyplomową lub doktorską na jednej z polskich uczelni. Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.
Nagrodami w konkursie są:

• voucher na certyfikację IPMA-D do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy,
  • roczne członkostwo w IPMA Polska,
  • udział w Warsztatach IPMA Young Crew 2022,
  • udział w Seminarium PM-Edukacja 2021,
  • udział w 24. Konferencji IPMA Polska,
  • ogłoszenie Zwycięzców, wyróżnionych oraz promotorów na stronie www.ipma.pl oraz w mediach społecznościowych IPMA.

Pracę można zgłaszać do 6.10.2021 r. poprzez stronę internetową www.projectmaster.pl

project-master-2021-facebook.png